Uzavření zápisu do 1. ročníku pro školní rok 2022/2023

Vážení rodiče,

Po losování dne 2. 5. 2022 byl uzavřen zápis.

Velice nás mrzí, že nemůžeme vyhovět všem žádostem o přijetí, což nám bohužel nedovoluje zcela naplněná kapacita školy. Tento parametr nelze překročit.

Velice často se ale stává, že některé z přijatých dětí se rozhodne nastoupit na jinou školu, popřípadě si rodiče některého z dětí dodatečně zažádají o odklad povinné školní docházky, a poté se místo uvolní. V takovém případě oslovíme neprodleně další žadatele v pořadí, v jakém jsou uvedeni po losování.

Prosíme tedy rodiče, jejichž dítě bylo přijato na naši školu, ale nemají v úmyslu na ZŠ Kadaňská nastoupit, aby neprodleně o této skutečnosti informovali ředitelku školy. Pomůžete tím dalším zájemcům.

Děkujeme za váš zájem o naši školu a těšíme se na viděnou.

Foto po losování
Kódy do losování