Děti z Kadaňské se zúčastnily Mc Donald´s Cupu

V pátek 6. 5. se konalo základní kolo školního fotbalového turnaje Mc Donald´s Cup. Celkem se zúčastnilo deset škol z Chomutova a Jirkova. Naši školu reprezentovali žáci 4. a 5. tříd – Ondra Chramosta, Jirka Matýsek, Martin Vymyslický, Honza Trčálek, Marek Bulušek, Lukáš Veselý, Eliáš Marcel, Filip Linhart, Matyáš Římsa, Denis Kabát a Ondra Nezbeda. Hrálo se za krásného slunečného počasí a kluci brali turnaj opravdu vážně. Chuť bojovat byla veliká, což bylo vidět na celkovém umístění. Za skvělé výkony si naši žáci vybojovali krásné třetí místo a odnesli si tak zasloužené medaile, pohár, diplom a drobné dárečky. Celé dopoledne si moc užívali, bylo krásné vidět jejich nadšení a radost ze hry a už teď se těší na příští ročník tohoto turnaje.  

Monika Křížková, tř.učitelka 5. B