Deváťáci na vodě

Žáci devátého ročníku letos opět vyrazili na tradiční vodácký kurz na řece Ohři. Počasí nám tentokrát připravilo opravdu “parádičku“. Během několika dnů jsme zažili sluníčko, déšť a nechyběly ani kroupy.
Přestože nám počasí občas dalo zabrat, nikomu nezkazilo dobrou náladu. Naše vodácké putování vedlo ze Sokolova do Vojkovic. Společně jsme překonávali jezy, peřeje i nástrahy počasí. Na Hubertusu jsme si vyzkoušeli nejen své vodácké dovednosti, ale také odvahu.
Domů jsme se vraceli unavení, trochu promoklí, ale především plní zážitků, na které budeme ještě dlouho vzpomínat.

Radka Vaňkátová