Druháci oslavili konec roku v Aquasvětě

Předposlední den školního roku už tradičně voní prázdninami, a tak se žáci z 2. A a 2. C rozhodli vyměnit školní lavice za něco podstatně víc osvěžujícího. Ve čtvrtek vyrazili společně oslavit blížící se vysvědčení do chomutovského Aquasvěta. Počasí k plavání přímo vybízelo.
Děti vzaly útokem skluzavky, tobogán, divokou řeku, vodní hrnec i vířivku. Vše pod dohledem zkušených lektorů plavání z plavecké školy. Bazén byl na chvíli plný smíchu a cákání. Plavání si děti náramně užily.
Domů se všichni vraceli pořádně unavení. Byl to zkrátka parádní start do letních prázdnin.

Milena Uldrichová, třídní učitelka 2. C