Ve dnech 15. – 19. června měla naše škola zapůjčené brýle pro virtuální realitu. Do programu se zapojili žáci druhého stupně a část žáků prvního stupně.
Výuka probíhala zážitkově a velmi realisticky. Žáci měli nasazené VR brýle a ocitli se ... Zobrazit celý příspěvek
