V rámci další spolupráce s Patronátem Skautského institutu se žáčci ze 3. B opět vydali prozkoumat „svoji“ lokalitu. Tentokrát byl na programu monitoring škůdců a nemocí místních dřevin.
Absolvovali jsme bádací procházku k rybníku. Po cestě jsme sbírali vzorky listů, škůdců nebo ... Zobrazit celý příspěvek

Školní rok utekl jako voda, my jsme se naučili nejen číst, psát a počítat ve škole, ale ve školní družině i řešit problémy, umět se o sebe postarat, pomáhat druhým, být tolerantní, citliví a umět respektovat své okolí. A tak ... Zobrazit celý příspěvek