Žáci třídy 2. B si dopřáli příjemnou relaxační hodinku, během které si odpočinuli od každodenního shonu a načerpali novou energii. Program začal jemnou masáží zad pomocí míčků, která pomohla uvolnit napětí a podpořila správné vnímání vlastního těla.
Následovala cvičení zaměřená ... Zobrazit celý příspěvek

V pondělí 25. května jsme se vydali na exkurzi do Polesí Blatno, které je ve vlastnictví Arcibiskupství pražského.

Po krátké zastávce na nákup občerstvení nás autobus dovezl na zastávku Blatno – Nový Dům, odkud jsme pokračovali pěšky k budově Polesí. ... Zobrazit celý příspěvek

Žáci devátého ročníku letos opět vyrazili na tradiční vodácký kurz na řece Ohři. Počasí nám tentokrát připravilo opravdu “parádičku“. Během několika dnů jsme zažili sluníčko, déšť a nechyběly ani kroupy.
Přestože nám počasí občas dalo zabrat, nikomu nezkazilo dobrou náladu. ... Zobrazit celý příspěvek

V 1. A  si udělali výtvarnou výchovu i pracovní činnosti venku. Pročpak také ne? Vždyť bylo krásně a tak přeci nebudou prvňáčkové sedět ve třídě.  Rozhodli se proto pozdravit sluníčko a udělat si venku jarní tvoření. Rádi vás všechny pozveme na ... Zobrazit celý příspěvek

My prvňáčkové jsme si vyrazili s koncem školního roku na menší výlet. Naším cílem byl chomutovský zoopark.
Měli jsme zde dohodnutou besedu Zvířátka na statku, a tak jsme se radovali z králíčků, morčátek a jehňátek. Cestou nás přivítal kohout i osel a ... Zobrazit celý příspěvek

V pátek 5. června se obě třídy 7. ročníku zúčastnily povídání o středověkém válečnictví s panem Růžkem a vedoucím skupiny historického šermu Rekruti, panem Tučkem.
Akce se konala v malé tělocvičně.
Povídání začalo úvodem do středověku, poté se přeneslo k ... Zobrazit celý příspěvek