Třídy 2. A, 2. B a 2. C si užily krásný den plný pohybu, her a společných zážitků ve sportovním areálu Veros. Děti si s nadšením zahrály fotbalové utkání, přehazovanou, vybíjenou i volejbal a po celou dobu panovala skvělá nálada.
Velkou radost přinesly také chvíle strávené na prolézačkách, kde si děti mohly dosyta vyhrát a užít si čas se svými kamarády. Počasí nám přálo, sluníčko krásně svítilo a osvěžení v podobě nanuků přišlo všem vhod.
Po sportovních výkonech jsme doplnili energii u táboráku, kde jsme si opekli buřtíky a připravili chutné topinky. Celý den se nesl v duchu pohody, smíchu a společně strávených chvil, na které budeme ještě dlouho vzpomínat.
Zdraví vás paní učitelka Petra Kinclmanová





