Tento rok jsme poprvé jeli do školy v přírodě s jinou agenturou. Jeli jsme s agenturou PAC. Moc se mi to tam líbilo, hlavně kvůli tématu Avatar. Vymysleli to moc dobře. Měli tam zábavné hry a aktivity. Také se hodnotily chatky (úklid). Hodnotil je Klíště, náš zdravotník. Klíště byl moc milý, když jsem si šla pro léky, a byl také u všech pohybových her. Přesto, že nebylo úplně hezké počasí, jsme byli venku a bavili se. Stavěli jsme domečky, hráli hry např. Pravda nebo úkol, Městečko Palermo atd. Chatky byly moc útulné a moc hezké. Když jsme odjížděli, tak jsme dostali 1000 Kč slevu na letní tábory. Určitě přijedu.
Napsala Natálie Práchenská z 5. B


